Vedoucí pokladen, giftshopu a šaten
Volná místa> Vedoucí pokladen, giftshopu a šaten

Práce na hlavní pracovní poměr / přihlašování do 15. 10. 2023

Podílejte se na utváření prvního dojmu z návštěvy VIDA! science centra v Brně.

Hledáme kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici vedoucí pokladen, recepce, giftshopu a šaten. Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Základní náplň práce

  • zodpovědnost za chod giftshopu, recepce, pokladen a šatny VIDA! science centra
  • plánování směn obsluhy giftshopu, pokladen a šatny
  • práce se zaměstnanci – stabilizace stávajících a přijímání nových pracovníků
  • příprava obchodní strategie giftshopu, jednání s dodavateli, řízení skladů, nákupy zboží, vedení inventur
  • práce v systémech Cominfo, QI
  • spolupráce s ekonomickým oddělením na účetnictví giftshopu i pokladen
  • příležitostná obsluha pokladny

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • trestní a morální bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • schopnost práce na PC - praxe s programy Cominfo a QI, Word, Excel, BarTend
  • orientace v oblasti prodeje, komunikace s dodavateli
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B

Přihlaste se i v případě, že nesplňujete všechny naše požadavky. Jde nám zejména o celkový profil uchazečů a uchazeček, ne jen o dovednosti, které se lze snadno doučit.

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za MD a RD
  • platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 SB., příloha č. 1., 8. platová třída od 4. stupně dle dosažené praxe + příplatek za vedení a osobní příplatek do 30 % po zkušební době
  • různorodou a dynamickou práci v příjemném kolektivu
  • nadstandardně vybavené pracoviště u výstaviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, služební mobil, notebook, další vzdělávání – např. kurzy angličtiny
  • předpokládaný nástup 1. 11. 2023 nebo dle dohody

Přihlašování

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte e-mailem do neděle 15. října 2023 na adresu jindrich.zuziak@vida.cz.

Postoupíte-li do dalšího kola výběrového řízení, počítejte, prosím, s osobním pohovorem v období 23.–27. 10. 2023.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi organizace Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace pro Vás

  • přihlašování do 15. 10. 2023
  • práce na HPP
  • životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) odesílejte e-mailem na adresu jindrich.zuziak@vida.cz
  • nástup od 1. 11. 2023 nebo dle dohody

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte