Od originálního dárku vás dělí jen pár kliků. Stačí si vybrat, který poukaz vám nebo vašim blízkým udělá největší radost, zaplatit online platební kartou a poukaz přistane přímo ve vašem e-mailu.

Můžete vybírat z poukazů na jednorázovou návštěvu, ale taky z permanentek, díky kterým pak můžete (vy nebo vámi obdarovaní) chodit do VIDA! science centra po celý rok, jak často budete chtít. Na ty z vás, kteří online nákupům příliš neholdujete, čekají dárkové poukazy i permanentky přímo na pokladně VIDA! science centra, kde si je můžete pořídit kdykoli během naší otevírací doby. 

Chcete koupit dárkové poukazy ve větším počtu? Podívejte se na naši nabídku pro firmy →

Od originálního dárku vás dělí jen pár kliků. Stačí si vybrat, který poukaz vám nebo vašim blízkým udělá největší radost, zaplatit online platební kartou a poukaz přistane přímo ve vašem e-mailu.


DOUČOVÁNÍ online / 1 lekce Poukaz na jednu online doučovací lekci vedenou lektory z VIDA! science centra.  Poukaz... Cena 250 Kč DOUČOVÁNÍ online / 5 lekcí Poukaz na pět online doučovacích lekcí za zvýhodněnou cenu. Poukaz si zakupte pouze... Cena 1000 Kč Dárkový poukaz pro jednu osobu – snížený Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 130 Kč Dárkový poukaz pro jednu osobu Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně pro jednu osobu.... Cena 230 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 570 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 430 Kč Permanentka běžná Poukaz na permanentku platný pro jednu osobu. Hrát si a objevovat ve VIDA! je vysoce... Cena 800 Kč Permanentka snížená Poukaz na permanentku platnou na snížené vstupné (pro děti 3-15 let, studenty 15-26 let,... Cena 450 Kč Rodinná permanentka typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 2 dospělé a max. 3 děti do 15 let nebo studenty. Hrát... Cena 2000 Kč Rodinná permanentka typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 1 dospělého a max. 3 děti do 15 let nebo studenty.... Cena 1500 Kč